לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פיזיותרפיה יקנעם

  ניתן להסתייע בשירותי פיזיותרפיה יקנעם במגוון רחב של מצבים. בין אם מדובר בפציעות ספורט, שיקום לאחר ניתוח, טיפול בפגיעות בכף היד ובאצבעות וכן הלאה – מדובר במענה מקצועי, נדרש ומשמעותי שישפר את איכות חייכם. זקוקים גם אתם לשירותיו של פיזיותרפיסט? מעוניינים להתחיל בתהליך השיקום ולהחזיר את חייכם למסלולם התקין? זהו הזמן לפנות אל גל אלקבץ. מומחה זה הוא פיזיותרפיסט מוסמך, המתמחה בתחום פציעות ספורט ואורתופדיה. כמו כן הוא מסייע בשיקום לאחר ניתוחים.

  שירותי פיזיותרפיה יקנעם: אבחון, שיקום וטיפול מקצועי

  זקוקים לשירותי פיזיותרפיה יקנעם? בין אם מדובר בכאבים כרוניים, שיקום לאחר ניתוח, חבלה לאחר נפילה, כאב בפרק היד, ניהול אורח חיים בישיבה המשפיע על התנועה ובין אם אתם ספורטאים המתמודדים עם פציעה – טיפולי פיזיותרפיה יסייעו לכם כראוי.

  למעשה, מטרתם של טיפולי הפיזיותרפיה הם לתת מענה על פגיעה תפקודית, כאשר הטיפול עצמו ניתן על ידי הפיזיותרפיסט: מומחה המחזיק בהכשרה מקיפה ובהבנה מעמיקה במערכת השלד והשרירים, כמו גם מערכת העצבים. בזכות הלימודים בהם השתתף, כמו גם ההכשרות השונות בהן לקח חלק, הפיזיותרפיסט יכול לאבחן את הבעיה הצלחה. בהתאם לאופי הבעיה והמקור שלה, כך ניתן יהיה לבנות את תכנית הטיפולים – ולהתחיל בתהליך השיקום.
  חשוב להבין, בשלב זה, כי תחום הפיזיותרפיה הוא עולם ומלואו, כאשר הוא נותן מענה על מגוון תחומים כדוגמת נקע בקרסול, פגיעה במפרק היד, שיקום לאחר שברים, כמו גם שיקום לאחר ניתוחים. בנוסף, מענה זה נותן מענה גם בתחום הפה והלסת, רצפת האגן ועוד.

  לשקם, לטפל ולסייע – בזכות מכון פיזיותרפיה ביקנעם

  פנייה אל מכוני פיזיותרפיה תתבצע עקב נסיבות שונות, כאשר המטרה העיקרית היא לשקם את האבר הפגוע – ולהחזיר את חייו של המטופל לשגרה. עברתם לאחרונה ניתוח? מתמודדים עם פריקה בכתף? בין אם מדובר במצב כזה או אחר, מומלץ ליצור קשר עם גל אלקבץ. פיזיותרפיסט זה מציע מענה מתקדם, מקצועי ומדויק – הכול, על מנת לסייע כראוי לקהל לקוחותיו.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך