לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פיזיותרפיה נשר

  חשיבותה של פיזיותרפיה היא רבה, שכן היא מעודדת אותנו להישאר פעילים. מתעניינים בשירותי פיזיותרפיה נשר? שירותים אלו כוללים בין היתר, שיקום פציעות של ספורטאים, שיקום לאחר ניתוחים ועוד. למענה מקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מתמחה בפציעות ספורט ובאורתופדיה. לאורך עבודתו, גל אלקבץ מבצע אבחנה, טיפול ומניעה של הפציעות השונות – ומציע את הפתרון המדויק למטופל. הכול, על מנת לסייע לו לחזור לשגרת יום-יום בבריאות, בהצלחה ובשמחה.

   

  שירותי פיזיותרפיה נשר – תכנית טיפולים מותאמת

  כיצד נמדדת איכות חיים טובה? הפרמטרים משתנים מבן אדם לבן אדם, אך על היבט אחד אין כל ספק: חיים ללא כאבים הם ללא ספק איכותיים. מתמודדים גם אתם עם כאבים בצוואר או בגב? עברתם לאחרונה ניתוח ומעוניינים להתחיל תהליך שיקום? אתם ספורטאים מקצועיים או חובבנים ונפצעתם בעת המשחק? זהו הזמן להסתייע בשירותי פיזיותרפיה נשר.

  בין מגוון הטיפולים המומלצים והיעילים, ישנו הדיקור היבש. בשיטת דיקור זו, הכוונה היא לטיפול המפחית משמעותית בכאב. כמו כן, טיפול זה מסייע בהגדלת טווח התנועה של השרירים המעורבים. אמנם השפעת הדיקור היבש משתנה ממטופל למטופל, אך אין ספק שתוצאותיו מרחיקות לכת – והוא מסייע רבות למטופלים ולאיכות חייהם.

  כמו כן, שירותי הפיזיותרפיה כוללים גם שיקום לאחר ניתוח. בסיום הניתוח האורתופדי, על המטופל לחזור לשגרה פעילה, ולהשתמש באברי הגוף כראוי. בהתאם, על הפיזיותרפיסט להציע תכנית טיפולים ותרגול – בהתאם ליכולותיו של המטופל. מדובר בתהליך חשוב מאין כמוהו, שיש לבצע בסבלנות הדרושה.

   

  מכון פיזיותרפיה נשר הנותן מענה במקצועיות, סבלנות ורגישות

  מלאכת הפיזיותרפיה היא חשובה, כאשר תוצאותיה משפיעות לחיוב על חייהם של רבים. כדי לשפר את איכות חייכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם גל אלקבץ. פיזיותרפיסט מוסמך זה מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה – כאשר הוא מציע מגוון רחב של טיפולים לקהל לקוחותיו. מענה זה ניתן במקצועיות הדרושה, בסבלנות וברגישות.

   

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך