לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פיזיותרפיה רמת ישי

  פנייה אל מרכז פיזיותרפיה רמת ישי תסייע לכם במגוון דרכים: החל מהפחתת הכאב, גמישות התנועה, ועד חזרה לפעילות ספורטיבית. בין היתר, ניתן לפנות אל פיזיותרפיסטים לצורך שיקום פציעות ספורט, לאחר ניתוחים וכן הלאה. שירות זה כולל, בין היתר, תרגול במכשור רלוונטי, לצד דיקור מערבי יבש. לקבלת מענה מתקדם בתחום זה, ניתן לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מסייע בהצלחה לקהל לקוחותיו, ומציע את השירות והיחס המקצועי והאדיב ביותר.

  באילו מקרים ניתן לפנות אל מרכז פיזיותרפיה רמת ישי?

  תפקידו של מרכז פיזיותרפיה רמת ישי הוא משמעותי, ובזכותו ניתן יהיה לשפר את איכות החיים – ולחזור למסלול התקין והמוכר. זקוקים גם אתם לשירותיו של פיזיותרפיסט? ניתן לפנות אליו, בין היתר, במקרים הבאים:

  • דיקור מערבי יבש – שיטת הדיקור היבש הינה שיטה מערבית באמצעותה מחדירים מחטים בנקודות הטריגר לפרק זמן קצר. תוצאותיה של שיטה זו הן יעילות, מהירות וחיוביות – כאשר המטופל חווה הפחתה בכאב. כמו כן, טווח התנועה שלו גדל. כך או כך, על מנת לבצע פעולה זו כהלכה, יש לפנות אל הגורם המוסמך, פיזיותרפיסט המחזיק בניסיון רלוונטי.
  • שיקום לאחר ניתוחים – בין אם מדובר בניתוח ירך, החלפת מפרק, ניתוח לב, ניתוח בבטן ובין אם מדובר בפעולות אחרות – רצוי להתחיל בעבודת השיקום בהקדם. מלאכת השיקום, במסגרת תחום הפיזיותרפיה, תסייע בהורגת הכאב. כמו כן, באמצעות השיקום, ניתן יהיה להחזיר את הטווח התנועה באברים שונים בגוף, לחזק את השרירים, להחזיר את שיווי המשקל וכן הלאה

  מכון פיזיותרפיה רמת ישי שנותן ענה חשוב לקהל לקוחות מגוון

  בין אם מדובר בדיקור יבש, שיקום לאחר ניתוח ובין אם מדובר במענה מסוג אחר – בזכות פיזיותרפיה ניתן להפחית את הכאב שאתם מרגישים. לקבלת מענה מתקדם בתחום זה, יש ליצור קשר עם גל אלקבץ. מומחה זה מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, בה הוא מבצע אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט ואורתופדיה.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך