לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  בניית תוכניות אימון / שיקום

  לאחר פציעות ספורט, ניתוחים אורטופדים, כאבים אקוטים וכאבים כרונים, ישנה חשיבות רבה לחיזוק השרירים הפגועים והחזרה מהירה ככל הניתן של יכולות התנועתיות אל הגוף.

  אחד מאמצעי הטיפול לצורך כך, הוא תרגילי חיזוק ותנועתיות ספציפיים לסוג הפציעה, לשלב ההחלמה ומצב הרקמה הפגועה.

  על מנת לאפשר למטופל להמשיך ולהתקדם בבית במידת האפשר, נבנית תוכנית אימונים מסודרת ומותאמת אישית לפי מספר קריטריונים:

  • סוג הפציעה.
  • שלב ההחלמה.
  • מצבה הפיזיולוגי של הרקמה הפגועה.
  • יכולותיו האישיות של המטופל.
  • קצב התקדמות המטופל.
  • סביבת האימונים הביתית של המטופל.
  • קונטרה-אינדיקציות ואיסורים (במידה ויש).

  לאורך כל תהליך השיקום, נעשה מעקב וליווי צמוד אחר התקדמות המטופל, נעשים שינויים ושיפורים של תוכנית האימונים על מנת למקסם את יכולותיו הגופניות ולאפשר לו אימונים אישיים אינטנסיבים במידת האפשר לצורך התקדמות מהירה ברצף השיקום וחזרה מהירה ככל הניתן לביצוע הספורט והפונקציה הנדרשת.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים