לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולים מנואלים

  טיפולים מנואלים הינם שיטות טיפול פסיביות רבות אשר מבוצעות על ידי המטפל ולא דורשות מהמטופל כל ביצוע של תנועה אקטיבית כלשהי. מבין שלל הטיפולים המנואלים ניתן למצוא 3 שיטות עיקריות:

  1. Facial manipulation – בגוף האדם ישנה רקמה אשר מקיפה את כל האלמנטים והמבנים האנטומיים (שרירים, רצועות, גידים, עצמות, מפרקים) ומעניקה להם את צורתם הטבעית ואת תפקודם התקין. לאחר פתולוגיות ופציעות מסוימות, רקמה זו עלולה להיפגע גם היא וכתוצאה מכך לגרום לכאבים, הפחתה בטווחי התנועה ועוד. על ידי שיטת הטיפול הייחודית, המטפל מחזיר לרקמה את צורתה התקינה ובכך מזרז את תהליך ההחלמה ומשפר משמעותית את הסימפטומים הרלוונטים.
  2. מוביליזציות – כאשר מתבצעת תנועה פיזיולוגית תקינה (לדוגמא יישור וכיפוף הברך / הרמת היד מעל הראש) מתבצעת גם תנועה תוך מפרקית (הנקראת גם "תנועה אקססורית"). כאשר התנועות הפיזיולוגיות נפגעות (לאחר פציעות, בזמן כאבים ממושכים, לאחר ניתוחים, כתוצאה מעומס אימונים) נפגעות גם התנועות האקססוריות. טכניקת טיפול זו מתבצעת באופן ידני על ידי המטפל ומטרתה לשפר את התנועה התוך מפרקית וכתוצאה מכך לשפר את התנועה הפיזיולוגית ולהחזיר את התפקוד הנורמלי למפרק המעורב בפציעה.
  3. מניפולציות – טכניקה זו מתבצעת על ידי הנעה מהירה של המפרק המעורב בהליך הפציעה וכתוצאה מכך נשמע "קליק" הגורם לשחרור לחצים תוך מפרקים ולשיפור טווחי התנועה.

  בנוסף לכך, טכניקה זו גורמת לשחרור חומרים כימיים התורמים משמעותית להפחתה בכאבים.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים