לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפולים מנואלים

  טיפולים מנואלים הינם שיטות טיפול פסיביות רבות אשר מבוצעות על ידי המטפל ולא דורשות מהמטופל כל ביצוע של תנועה אקטיבית כלשהי. מבין שלל הטיפולים המנואלים ניתן למצוא 3 שיטות עיקריות:

  1. Facial manipulation – בגוף האדם ישנה רקמה אשר מקיפה את כל האלמנטים והמבנים האנטומיים (שרירים, רצועות, גידים, עצמות, מפרקים) ומעניקה להם את צורתם הטבעית ואת תפקודם התקין. לאחר פתולוגיות ופציעות מסוימות, רקמה זו עלולה להיפגע גם היא וכתוצאה מכך לגרום לכאבים, הפחתה בטווחי התנועה ועוד. על ידי שיטת הטיפול הייחודית, המטפל מחזיר לרקמה את צורתה התקינה ובכך מזרז את תהליך ההחלמה ומשפר משמעותית את הסימפטומים הרלוונטים.
  2. מוביליזציות – כאשר מתבצעת תנועה פיזיולוגית תקינה (לדוגמא יישור וכיפוף הברך / הרמת היד מעל הראש) מתבצעת גם תנועה תוך מפרקית (הנקראת גם "תנועה אקססורית"). כאשר התנועות הפיזיולוגיות נפגעות (לאחר פציעות, בזמן כאבים ממושכים, לאחר ניתוחים, כתוצאה מעומס אימונים) נפגעות גם התנועות האקססוריות. טכניקת טיפול זו מתבצעת באופן ידני על ידי המטפל ומטרתה לשפר את התנועה התוך מפרקית וכתוצאה מכך לשפר את התנועה הפיזיולוגית ולהחזיר את התפקוד הנורמלי למפרק המעורב בפציעה.
  3. מניפולציות – טכניקה זו מתבצעת על ידי הנעה מהירה של המפרק המעורב בהליך הפציעה וכתוצאה מכך נשמע "קליק" הגורם לשחרור לחצים תוך מפרקים ולשיפור טווחי התנועה.

  בנוסף לכך, טכניקה זו גורמת לשחרור חומרים כימיים התורמים משמעותית להפחתה בכאבים.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך