לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפול בפציעות ספורט

  פציעות ספורט עלולות להיווצר עקב נסיבות שונות, והן יכולות לבוא לידי ביטוי כחבלה, נקע בקרסול, פציעות במפרק הברך ועוד. בהתאם, עליכם לקבל טיפול בפציעות ספורט – על ידי המומחים בתחום. לשם קבלת המענה המתקדם ביותר, יש לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מחזיק בהכשרה מקיפה ובניסיון רב בתחום השיקום והטיפול בפציעות ספורט. המענה אותו מעניק גל אלקבץ מתבסס על מספר שלבים – החל מאבחנה, טיפול ועד מניעה של פציעות. הכול, על מנת לסייע למטופל על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, הוא מספק מענה מקצועי בתחום השיקום לאחר ניתוחים.

  טיפול בפציעות ספורט – בזכות פיזיותרפיסט מוסמך

  ההמלצה היא לשלב בשגרת היום-יום שלנו פעילויות ספורטיביות; פעילויות מהן נהנה וכמובן – נפיק מהן את המיטב ונשמור על בריאות תקינה. עם זאת, לעיתים קרובות אנו עלולים לסבול מפציעות שונות עקב השגרה הספורטיבית. במילים אחרות, במקרים שונים ייתכן ונתמודד עם פציעות כדוגמת פגיעות באף, לחץ באזור הגפיים התחתונים, פציעות במפרק או במיתר הברך, נקע בקרסול לצד פציעות אחרות.

  כך או כך, על מנת לחזור לשגרת יום-יום בריאה ואיכותית, רצוי להתחיל ולקבל טיפול בפציעות ספורט. הטיפול יתבצע במגוון דרכים, כאשר אחת הדוגמאות הבולטות לכך כוללת שיקום על ידי פיזיותרפיסט מוסמך. במקרים אחרים, ייתכן ותדרשו לעבור ניתוח – כאשר גם לאחריו ייתכן ותצטרכו להסתייע בשירותיו של פיזיותרפיסט.

  באמצעות הטיפול המקצועי של הפיזיותרפיסט, ניתן יהיה לתרגל פעולות שונות, לטפל בהתנפחויות שונות או באדמומיות – ולחזור לאימונים ספורט בהנאה ובשמחה רבה.

  טיפול מקצועי בפציעות ספורט שכיחות אצל הפיזיותרפיסט גל אלקבץ

  מטרת הטיפול בפציעות ספורט הוא בראש ובראשונה להגן על האיבר שנפגע. בהמשך, תקבע תכנית טיפול מותאמת אישית למטופל – עד לקבלת התוצאה המיטיבה ביותר. לפרטים נוספים על נושא זה, יש ליצור קשר עם גל אלקבץ. מדובר בפיזיותרפיסט מנוסה ומיומן אשר מסייע לקהל לקוחותיו על הצד הטוב ביותר. הכול, בכדי להשיב להם את שגרת חייהם – ולהחזיר אותם למסלול בריא ומאוזן.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך