לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מה זה דיקור מערבי/אורטופדי

  דיקור מערבי יבש הינה שיטת טיפול אפקטיבית ביותר המטפלת בבעיות שריריות שונות על ידי דיקור השריר בהתאם למיקום הפתולוגיה.

  הנקודות שאליהן מוחדרת המחט בשריר נקראות trigger points והכוונה היא לנקודות בעלות רגישות גבוהה לאורך השריר. בהתאם לתלונות המטופל, מתבצעת בדיקה מקיפה לאיתור מקור הסימפטומים, במידה ונמצא trigger points מוחדרת מחט. נקודות אלו מאופיינות בכך שהסיבים המרכיבים אותן שינו את צורתם הנורמלית ויצרו הצטלבות (crossing) אחד עם השני. החדרת המחט משחררת את ההצטלבויות הללו ובכך משפרת משמעותית את הרגישות המקומית הגבוהה.

  ישנן 2 טכניקות עיקריות לדיקור מערבי:

  1. דיקור שיטחי – החדרת המחט אל הרקמה העורית / התת-עורית או אל שרירים שיטחיים.
  2. דיקור עמוק – החדרת המחט אל מבנים אנטומים עמוקים או אל שרירים עמוקים.

  בנוסף להורדת הכאבים והרגישות המקומית, לשיטת הדיקור המערבי ישנם אפקטים טיפולים נוספים רבים אשר כוללים בין היתר שיחרור שרירים מכווצים, שיפור טווחי תנועה, טיפול בצלקות ניתוחיות, הורדת עומסים מכנים ממפרקי הגוף, שיפור הולכה עיצבית, שיפור זרימת הדם, הורדת נפיחות ועוד…

  שיטת הדיקור המערבי הינה אפקטיבית ביותר והוכחה מחקרית פעמים רבות בטיפול במגוון רחב של פציעות ופתולוגיות החל מפציעות ספורט, כאבים אקוטים, כאבים כרונים, מתח ועומס יומיומי, מיגרנות ועד לניתוחים אורטופדים שונים.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים