לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דיקור יבש

  משמעותה של טכניקת דיקור מערבי יבש היא החדרת מחט דקה בצורה ישירה לנקודות הטריגר. נקודת טריגר מורכבת ממספר קשרים ברקמת השריר, וקשורה באופן מובהק להיווצרות הכאב. מתעניינים גם אתם בשיטת דיקור זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, בה הוא מבצע אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט. כמו כן, גל אלקבץ נותן מענה איכותי בתחום האורתופדיה, כמו גם שיקום לאחר ניתוחים.

  פעולה זו דורשת ידע מעמיק ויש לבצע אותה רק אצל פיזיותרפיסט מוסמך.

  דיקור מערבי יבש – בידיו של פיזיותרפיסט מוסמך

  לאורך השנים האחרונות, נוצרו שיטות טיפול בפציעות ושיקום לאחר ניתוחים; מענה מגוון ומקצועי המסייע הפחתת הכאב. אחת הדוגמאות הבולטות לכך הוא דיקור מערבי יבש. כאשר אנו מדברים על שיטת דיקור מסוג זה, הכוונה היא לדיקור שמטרתו הקלה על כאבים משניים; כאבים הנובעים מפגיעה ונזקים לרקמות הגוף. לאור העובדה שפעולה זו דורשת ידע מעמיק בתחום האנטומיה, הפיזיולוגיה והנוירולוגיה, על פיזיותרפיסט מוסמך לבצע אותה.
  סובלים מכאבים בשרירים? מתמודדים עם כאבי ראש שמקורם צווארי? בין אם מדובר בבעיות אלו, ובין אם מדובר בכאבי כתף, כאבי גב, כאבי ישבן ובין אם מדובר בסוגי כאבים אחרים – יש לפנות בהקדם אל פיזיותרפיסט. בבואכם לחפש אחר מומחה זה, יש לוודא כי הוא מחזיק בהכשרה, בהתמחות, בידע ובניסיון הדרושים למשימה. רק כך, תוכלו להבטיח את איכות הטיפול – ואת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. בהצלחה!

  דיקור מערבי אצל גל אלקבץ יעזור לך להגיע לתוצאה הרצויה

  במסגרת תחום הפיזיותרפיה והאורתופדיה, ישנו טיפול איכותי ומומלץ: שיטת הדיקור היבש. מדובר בשיטה באמצעותה ניתן למזער את הכאב, תוך מענה על המנגנון שהוביל לכך בנקודות הטריגר השונות. כדי להתחיל בטיפול, אתם מוזמנים ליצור קשר עם גל אלקבץ. מומחה זה הוא פיזיותרפיסט מוסמך, המסייע לקהל לקוחותיו באופן המקצועי והחדשני ביותר. מעבר לכך, מומחה זה מעניק ללקוחותיו יחס אדיב, סבלני ואישי. זאת ועוד, בכדי לסייע להם ולהגיע לתוצאה הרצויה.

  דיקור יבש מטפלים

  על מנת לבצע דיקור יבש מטפלים, צריכים להיות פיזיותרפיסטים מוסמכים. זאת לאור חשיבותו של הטיפול, כמו גם ההשלכות השונות של הפעולה על האברים השונים בגוף. כאשר אנו מדברים על שיטת הדיקור היבש, הכוונה היא לטיפול באמצעות מחטים – הפועלת באופן שונה משיטת הדיקור הסינית המוכרת. למעשה, מדובר בפעולה יעילה, הנעשית על נקודות הטריגר – והיא בעלת ערך רב. למענה בתחום זה, יש לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מציע שיקום וטיפול בתחום פציעות ספורט ואורתופדיה.

  לעבור דיקור יבש מטפלים מוסמכים ומנוסים בלבד

  לאורך השנים, שמענו רבות על שיטות הדיקור השונות – כאשר לרוב הכוונה הייתה לזו הסינית. עם זאת, ישנן שיטות דיקור נוספות – כאשר דיקור יבש הוא אחת השיטות הנפוצות והמומלצות. כאשר אנו מדברים על הדיקור המערבי היבש, הכוונה היא לשיטת טיפול באמצעותה ניתן להפחית את הכאב ולשפר את התפקוד של האברים השונים. זאת, על ידי שחרור של נקודות טריגר כמו גם נקודות מיופציאליות של השריר (כלומר, נקודות הנמצאות במעטפת השריר).

  מתמודדים עם כאבי גב? סובלים מכאבים בצוואר? הופיעו לאחרונה כאבים בשוקיים עקב תאונה? בין אם מדובר בכאבים אלו או אחרים, רצוי להתעניין בדיקור יבש מטפלים שיבצעו זאת כהלכה. חשוב להדגיש כי על מטפלים אלו להחזיק בהכשרה ובהבנה מקיפה בתחום האנטומיה, הפיזיולוגיה והנוירופיזיולוגיה. הרי מדובר בשיטת טיפול שאמורה לשחרר את כיווץ השריר, להקל על אי-הנוחות ולמתן את תחושת הרגישות בזמן תנועה.

  בבואכם לחפש אחר פיזיותרפיסטים, רצוי לפעול בהתאם למספר נקודות מרכזיות:

  • יש לברר מהי הכשרתו של הפיזיותרפיסט, כמו גם הניסיון והידע שלו.
  • יש לבקש המלצות מסביבתכם הקרובה, אנשים שעברו טיפול מסוג זה מהמומחים.

  להקל על הכאבים בעזרת דיקור יבש עם גל אלקבץ

  דיקור יבש משמעותו החדרת מחט לנקודה הכואבת בגוף, לפרק זמן של 30 שניות לכל הפחות. המחט מייצרת גירוי ברקמה – דבר שמוביל לכדי שינויים כימיים, ובסופו של דבר להקלה בכאב. כך או כך, כדי לשפר את התחושה שלכם, ניתן ליצור קשר עם גל אלקבץ.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך