לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דיקור מערבי/ אורטופדי

  משמעותה של טכניקת דיקור מערבי יבש היא החדרת מחט דקה בצורה ישירה לנקודות הטריגר. נקודת טריגר מורכבת ממספר קשרים ברקמת השריר, וקשורה באופן מובהק להיווצרות הכאב. מתעניינים גם אתם בשיטת דיקור זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, בה הוא מבצע אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט. כמו כן, גל אלקבץ נותן מענה איכותי בתחום האורתופדיה, כמו גם שיקום לאחר ניתוחים.

  פעולה זו דורשת ידע מעמיק ויש לבצע אותה רק אצל פיזיותרפיסט מוסמך.

   

  דיקור מערבי יבש – בידיו של פיזיותרפיסט מוסמך

  לאורך השנים האחרונות, נוצרו שיטות טיפול בפציעות ושיקום לאחר ניתוחים; מענה מגוון ומקצועי המסייע הפחתת הכאב. אחת הדוגמאות הבולטות לכך הוא דיקור מערבי יבש. כאשר אנו מדברים על שיטת דיקור מסוג זה, הכוונה היא לדיקור שמטרתו הקלה על כאבים משניים; כאבים הנובעים מפגיעה ונזקים לרקמות הגוף. לאור העובדה שפעולה זו דורשת ידע מעמיק בתחום האנטומיה, הפיזיולוגיה והנוירולוגיה, על פיזיותרפיסט מוסמך לבצע אותה.
  סובלים מכאבים בשרירים? מתמודדים עם כאבי ראש שמקורם צווארי? בין אם מדובר בבעיות אלו, ובין אם מדובר בכאבי כתף, כאבי גב, כאבי ישבן ובין אם מדובר בסוגי כאבים אחרים – יש לפנות בהקדם אל פיזיותרפיסט. בבואכם לחפש אחר מומחה זה, יש לוודא כי הוא מחזיק בהכשרה, בהתמחות, בידע ובניסיון הדרושים למשימה. רק כך, תוכלו להבטיח את איכות הטיפול – ואת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. בהצלחה!

   

  דיקור מערבי אצל גל אלקבץ יעזור לך להגיע לתוצאה הרצויה

  במסגרת תחום הפיזיותרפיה והאורתופדיה, ישנו טיפול איכותי ומומלץ: שיטת הדיקור היבש. מדובר בשיטה באמצעותה ניתן למזער את הכאב, תוך מענה על המנגנון שהוביל לכך בנקודות הטריגר השונות. כדי להתחיל בטיפול, אתם מוזמנים ליצור קשר עם גל אלקבץ. מומחה זה הוא פיזיותרפיסט מוסמך, המסייע לקהל לקוחותיו באופן המקצועי והחדשני ביותר. מעבר לכך, מומחה זה מעניק ללקוחותיו יחס אדיב, סבלני ואישי. זאת ועוד, בכדי לסייע להם ולהגיע לתוצאה הרצויה.

   

  דיקור יבש מטפלים

  על מנת לבצע דיקור יבש מטפלים, צריכים להיות פיזיותרפיסטים מוסמכים. זאת לאור חשיבותו של הטיפול, כמו גם ההשלכות השונות של הפעולה על האברים השונים בגוף. כאשר אנו מדברים על שיטת הדיקור היבש, הכוונה היא לטיפול באמצעות מחטים – הפועלת באופן שונה משיטת הדיקור הסינית המוכרת. למעשה, מדובר בפעולה יעילה, הנעשית על נקודות הטריגר – והיא בעלת ערך רב. למענה בתחום זה, יש לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מציע שיקום וטיפול בתחום פציעות ספורט ואורתופדיה.

   

  לעבור דיקור יבש מטפלים מוסמכים ומנוסים בלבד

  לאורך השנים, שמענו רבות על שיטות הדיקור השונות – כאשר לרוב הכוונה הייתה לזו הסינית. עם זאת, ישנן שיטות דיקור נוספות – כאשר דיקור יבש הוא אחת השיטות הנפוצות והמומלצות. כאשר אנו מדברים על הדיקור המערבי היבש, הכוונה היא לשיטת טיפול באמצעותה ניתן להפחית את הכאב ולשפר את התפקוד של האברים השונים. זאת, על ידי שחרור של נקודות טריגר כמו גם נקודות מיופציאליות של השריר (כלומר, נקודות הנמצאות במעטפת השריר).

  מתמודדים עם כאבי גב? סובלים מכאבים בצוואר? הופיעו לאחרונה כאבים בשוקיים עקב תאונה? בין אם מדובר בכאבים אלו או אחרים, רצוי להתעניין בדיקור יבש מטפלים שיבצעו זאת כהלכה. חשוב להדגיש כי על מטפלים אלו להחזיק בהכשרה ובהבנה מקיפה בתחום האנטומיה, הפיזיולוגיה והנוירופיזיולוגיה. הרי מדובר בשיטת טיפול שאמורה לשחרר את כיווץ השריר, להקל על אי-הנוחות ולמתן את תחושת הרגישות בזמן תנועה.

  בבואכם לחפש אחר פיזיותרפיסטים, רצוי לפעול בהתאם למספר נקודות מרכזיות:

  • יש לברר מהי הכשרתו של הפיזיותרפיסט, כמו גם הניסיון והידע שלו.
  • יש לבקש המלצות מסביבתכם הקרובה, אנשים שעברו טיפול מסוג זה מהמומחים.

   

  להקל על הכאבים בעזרת דיקור יבש עם גל אלקבץ

  דיקור יבש משמעותו החדרת מחט לנקודה הכואבת בגוף, לפרק זמן של 30 שניות לכל הפחות. המחט מייצרת גירוי ברקמה – דבר שמוביל לכדי שינויים כימיים, ובסופו של דבר להקלה בכאב. כך או כך, כדי לשפר את התחושה שלכם, ניתן ליצור קשר עם גל אלקבץ.

  דיקור יבש בקלינקה של גל אלקבץ

   

  דיקור יבש

  אחת משיטות הטיפול היעילות ביותר כיום כנגד כאבי שרירים היא דיקור מערבי יבש. הטיפול מתבצע בעזרת מחטים קטנות הדומות לאלו של הדיקור הסיני המוכר והוא מתאים בעיקר לספורטאים אשר סובלים מפציעות ספורט שונות או מכאבים במגוון אזורים בגוף. זהו טיפול קצר מועד אשר עלול להביא עימו כאב מסוים במהלכו אך ההקלה לאחריו הינה גדולה מאוד. להיכרות מעמיקה יותר עם תחום טיפול זה פנו עוד היום אל גל אלקבץ פיזיותרפיה ונשמח לעמוד לשירותכם.

   

  היתרונות של דיקור מערבי יבש

  דיקור יבש הוא שיטת טיפול אשר הגיעה מהמערב. במהלך הטיפול השריר נדקר בעזרת מחטים אשר מטרתם להפיג את הכאב. לשיטה זאת יתרונות רבים ביניהם:

  • היתרון הראשון של שיטת טיפול זאת קשור כבר בשמה. דיקור יבש נקרא כך כיוון שהוא לא מחדיר אל תוך הגוף שום חומר והוא נעשה בעזרת מחטים בלבד.
  • המחטים חודרים אל עומק השריר, שלא כמו בדיקור סיני, ומפרקים את "הקשרים" בסיבי השריר מה שלמעשה גורם לכאב ובכך גורמים להקלה משמעותית בעוצמתו.
  • הפעולה נעשית על ידי פיזיותרפיסטים מקצועיים המכירים כל שריר ושריר ולכן היא מאוד ממוקדת וקצרה.
  • דיקור מערבי יבש עוזר לשפר את טווח התנועה של השריר על ידי הפיכתו לגמיש יותר.
  • בנוסף לעבודה על השרירי עצמו טיפול זה גורם לעלייה בזרימת הדם באזור המטופל.
  • הדיקור מתאים לכל אזור בגוף ולכל שריר בו אתם מרגישים כאב.

   

  למה דווקא דיקור יבש?

  שיטת טיפול זאת מתאימה כמעט לכל סוג כאב אותו אנו חשים בגופנו בין אם מדובר בכאבי צוואר ובין אם מדובר בטיפול לאחר החלמה מניתוח הקשור באורתופדיה. הטיפול נעשה על ידי מטפלים מוסמכים ביניהם פיזיותרפיסטים או רופאים להם ישנה היכרות עם אנטומיית הגוף בצורה העמוקה ביותר. גל אלקבץ הינו פיזיותרפיסט מוסמך המכיר את התחום לעומקו. בעזרת ניסיון של מספר שנים וצוות מקצועי ומסור אנו נבנה לכם תוכנית מותאמת אישית אשר תוביל אתכם בבטחה לשיקום מלא של הגוף. תוך פרק זמן קצר גם הכאב שלכם יעלם. בין אם אתם חיילים משוחררים או עוסקים בכל תחום של ספורט הרימו אלינו טלפון ונשמח לעמוד לשרותכם.

   

  דיקור מערבי

  רבים המחפשים אחר דיקור יבש מטפלים בוחרים בגל אלקבץ. דיקור יבש הינו שיטת טיפול ייחודית הדומה לדיקור הסיני אך בשונה אליה המחטים הזעירות אינן מחדירות כל חומר אל הגוף ומכאן נובע שמו דיקור יבש. המחטים מוחדרים בנקודות ספציפיות הנקראות גם "נקודות טריגר", אלו הן נקודות הכאב הרגישות ביותר. החדרת המחט אל הנקודה משחררת את הכאב ומסדרת את הסיבים מחדש. הטיפול מתאים עבור כל אדם באשר הוא ונחשב למאוד יעיל להתמודדות עם כאב.

   

  כיצד תבחרו דיקור יבש מטפלים?

  דיקור יבש מטפלים נעשה על ידי פיזיותרפיסט מוסמך בלבד. על מנת לבחור את המטפל הנכון ביותר בעבורכם שימו לב לטיפים הבאים:

  • המלצות- היעזרו במשפחה, חברים או מכרים על מנת לקבל המלצות על בעלי מקצוע איכותיים. כמו כן, תוכלו להיוועץ במי שעבר תהליך דומה לשלכם ויוכל להמליץ לכם על מטפל מקצועי.
  • ביקורות ברשת- בעידן שלנו ניתן למצוא את כל המידע לו אנו זקוקים ברחבי הרשתות החברתיות או בכלל באינטרנט. תוכלו להיוועץ עם אנשים, לקרוא ביקורות לגבי מטפלים שונים ואף להיכנס לאתר האישי של כל מטפל ומטפל על מנת להכיר אותו יותר ולקרוא על שיטת הטיפול המוצעת.
  • שיחה אישית- הרימו טלפון למספר בעלי מקצוע על מנת להתרשם מהאינטראקציה הראשונית ביניכם. כמו כן, תוכלו להיוועץ עימו לגבי הטיפול, להתרשם לגבי התהליך ולברר האם ישנה התאמה והאם אכן זהו המטפל הנכון בעבורכם. חשוב לזכור כי גם לאחר פגישה ראשונית במידה ונרשמת חוסר התאמה תוכלו להמשיך למטפל אחר.

   

  טיפול בדיקור יבש

  דיקור יבש הינו שיטת טיפול המגיעה מן המערב ומשחררת את הכאב. דקירת המחט משחררת את הלכידות בשריר ומאפשרת לכאב להתפוגג. טיפול בדיקור יבש נחשב ליעיל מאוד במיוחד כאשר הוא מתבצע על ידי מטפלים מוסמכים וישנן הוכחות מדעיות רבות להצלחתו. גל אלקבץ הינו פיזיותרפיסט מוסך העוסק גם בתחום הדיקור היבש. הוא בעל ניסיון רב בשיקום ספורטאים וכן בשיקום פציעות חיילים. בעזרת תוכנית שתותאם לכם באופן אישי גל ילווה אתכם לאורכו של תהליך אשר בסופו תחזרו לתפקד בצורה אופטימלית ללא כל כאב או קושי.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים