לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך

  ביצוע פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך היא חשובה, שכן בזכותה ניתן יהיה להפחית בכאבים. כמו כן, כך ניתן יהיה להניע את הברך בקלות רבה. על מנת להתחיל בטיפולי הפיזיותרפיה כראוי, יש לפנות אל מומחה בתחום – ולהסתייע בשירותיו. בשלב זה, מומלץ לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, בה הוא מבצע אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט ואורתופדיה. לייעוץ מקצועי ומענה מתקדם, גל אלקבץ ישמח לעמוד לרשותכם.

  פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך – תרגילים שונים לשיקום מקצועי 

  מטרתו של ניתוח להחלפת ברך היא בראש ובראשונה, להפחית את הכאבים אצל המטופל. כמו כן, ניתוח זה יאפשר למטופל לחזור ולהשתמש באיבר זה כהלכה. עם זאת, על מנת להקל על תקופת ההתאוששות והשיקום, רצוי להתחיל בטיפולי פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך.

  טיפולי הפיזיותרפיה הללו הם חשובים מאין כמוהם, בייחוד לאור העובדה שתרגול ואימון קבוע יסייע בחזרתכם לפעילות רגילה, עצמאית ובטוחה. במסגרת טיפולים אלו, יתבצעו מגוון רחב של תרגילים, על מנת לחזק את הברך. החל מהנעת כפות הרגליים והקרסוליים, כיווץ וחיזוק אקטיבי של שריר הארבע ראשי, הרמת הרגל ביישור ועוד – מדובר בפעולות חשובות ביותר.

  חשוב להדגיש כי ככל שתתחילו בתרגילים מוקדם יותר, כך תוכלו לחזק את גופכם ולחזור לשגרה במהרה. אם תמתינו מספר חודשים עם פיזיותרפיה, תהליך השיקום יהפוך למורכב יותר. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל פיזיותרפיסט מקצועי – ולהתחיל בתהליך החשוב.

  פיזיותרפיה אחרי ניתוח ברך עם גל אלקבץ – פיזיותרפיסט ששם אותך במקום הראשון

  אמורים לעבור ניתוח ברך? לאחר סיום האשפוז, יהיה עליכם להתחיל בטיפולי פיזיותרפיה. כך תוכלו לחזק את גופכם, לנוע בנוחות ולהפחית את הכאבים שחשתם בעבר. למענה מקיף, מתקדם ואיכותי בנושא, יש לפנות אל גל אלקבץ. פיזיותרפיסט מוסמך זה ילווה אתכם לאורך כל תהליך השיקום והטיפול. כמו כן, מומחה זה נותן מענה איכותי בתחום פציעות ספורט ועוד. זאת, כאשר הוא מציב את טובת המטופל לנגד עיניו.

  גל אלקבץ - שיקום ופיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך

  פיזיותרפיה לאחר ניתוח מניסקוס

  פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך היא חלק בלתי נפרד בהחלמה של כל אדם העובר ניתוח בברכו. מטרתו של טיפול מעין זה היא להפחית את הכאב לאחר הניתוח, לקדם את קצב ההחלמה ולהפחית תהליכים דלקתיים אשר עלולים להיווצר בעקבות הניתוח. הפיזיותרפיה עוזרת לגוף לשקם את עצמו ולחזור למצבו הראשוני והאיתן. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט גל אלקבץ יספק בעבורכם את המענה הראוי והמקצועי ביותר.

   

  תהליך פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך

  כל תהליך פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך מותאם עבור המטופל באופן אישי. תהליך אישי מאפשר לקדם כל מטופל בצורה המקסימלית אל עבר החלמה מלאה. לרוב טיפול פיזיותרפיה המיועד עבור שיקום מניתוח ברך יהיה מחולק לשלושה חלקים עיקריים:

  • בפרק הזמן הראשון אשר מונה לפחות שלושה שבועות החל מסיום הניתוח יתבצעו רק תרגילים פשוטים בעצימות נמוכה על מנת לא להכביד על הברך. בין התרגילים ניתן למצוא הליכה עם תומך ברך או תרגול אופניים קל.
  • בפרק הזמן השני שנמשך עד שישה שבועות מהניתוח ניתן להגביר מעט את המאמץ על הברך ולאפשר לה טווח תנועה רחב יותר. לדוגמא רכיבה מעט מאומצת יותר על האופניים, ריצה בבריכה או סקוואטים.
  • בפרק הזמן השלישי והאחרון אשר מגיע עד תשעה שבועות מהניתוח התרגילים הופכים להיות אינטנסיביים יותר ביניהם עבודה עם מדרגת כושר, נשיאה של משקל כבד או אימונים הקשורים להליכה מאוזנת ונכונה יותר.

  המעבר בין השבועות אינו נעשה באופן אוטומטי והוא מותאם אישית עבור כל מטופל ומטופל.

   

  תרגילים אחרי ניתוח ברך

  שיקום מניתוח ברך אינו פשוט ודורש אימון ותרגול רב בעזרת תרגילי פיזיותרפיה. מטרתם של התרגילים היא לאפשר למטופל לאפשר לברך לנוע בצורה מיטבית ולהחזיר לה את טווח התנועה הרגיל שלה. תרגול נכון והתמדה יאפשרו לכולם להשיב את החיים שלכם למסלולם במהירות רבה יותר. אם גם אתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט שיבנה עבורכם את התוכנית הנכונה ביותר לאחר הניתוח גל אלקבץ הינו התשובה בעבורכם. גל הוא פיזיותרפיסט מוסמך בעל ניסיון רב והיכרות רבה עם עולם הפיזיותרפיה. בעזרת הדרכה נכונה גם אתם תוכלו ללכת שוב על הרגליים ללא כל כאב וקושי.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים