לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך

  ביצוע פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך היא חשובה, שכן בזכותה ניתן יהיה להפחית בכאבים. כמו כן, כך ניתן יהיה להניע את הברך בקלות רבה. על מנת להתחיל בטיפולי הפיזיותרפיה כראוי, יש לפנות אל מומחה בתחום – ולהסתייע בשירותיו. בשלב זה, מומלץ לפנות אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה, בה הוא מבצע אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט ואורתופדיה. לייעוץ מקצועי ומענה מתקדם, גל אלקבץ ישמח לעמוד לרשותכם.

  פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך – תרגילים שונים לשיקום מקצועי 

  מטרתו של ניתוח להחלפת ברך היא בראש ובראשונה, להפחית את הכאבים אצל המטופל. כמו כן, ניתוח זה יאפשר למטופל לחזור ולהשתמש באיבר זה כהלכה. עם זאת, על מנת להקל על תקופת ההתאוששות והשיקום, רצוי להתחיל בטיפולי פיזיותרפיה לאחר ניתוח ברך.

  טיפולי הפיזיותרפיה הללו הם חשובים מאין כמוהם, בייחוד לאור העובדה שתרגול ואימון קבוע יסייע בחזרתכם לפעילות רגילה, עצמאית ובטוחה. במסגרת טיפולים אלו, יתבצעו מגוון רחב של תרגילים, על מנת לחזק את הברך. החל מהנעת כפות הרגליים והקרסוליים, כיווץ וחיזוק אקטיבי של שריר הארבע ראשי, הרמת הרגל ביישור ועוד – מדובר בפעולות חשובות ביותר.

  חשוב להדגיש כי ככל שתתחילו בתרגילים מוקדם יותר, כך תוכלו לחזק את גופכם ולחזור לשגרה במהרה. אם תמתינו מספר חודשים עם פיזיותרפיה, תהליך השיקום יהפוך למורכב יותר. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל פיזיותרפיסט מקצועי – ולהתחיל בתהליך החשוב.

  פיזיותרפיה אחרי ניתוח ברך עם קל אלקבץ – פיזיותרפיסט ששם אותך במקום הראשון

  אמורים לעבור ניתוח ברך? לאחר סיום האשפוז, יהיה עליכם להתחיל בטיפולי פיזיותרפיה. כך תוכלו לחזק את גופכם, לנוע בנוחות ולהפחית את הכאבים שחשתם בעבר. למענה מקיף, מתקדם ואיכותי בנושא, יש לפנות אל גל אלקבץ. פיזיותרפיסט מוסמך זה ילווה אתכם לאורך כל תהליך השיקום והטיפול. כמו כן, מומחה זה נותן מענה איכותי בתחום פציעות ספורט ועוד. זאת, כאשר הוא מציב את טובת המטופל לנגד עיניו.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך