לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיקום לאחר ניתוח

  במסגרת טיפולי הפיזיותרפיה, שיקום לאחר ניתוח יינתן על ידי המומחים בלבד. בין אם מדובר בניתוח החלפת הירך, ניתוחי גב וצוואר ובין אם מדובר בניתוחים אחרים – על מנת לחזור לתפקוד מלא, יש לפנות אל המומחים. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה נותן מענה בתחום פציעות ספורט ואורתופדיה. כמו כן, הוא מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה – בה הוא מקבל מגוון רחב לקוחות, ומסייע להם לחזור לשגרת חיים תקינה ובריאה.

  שיקום לאחר ניתוח – בסיועו של פיזיותרפיסט מנוסה

  רבים מאתנו בטוחים שיחיו לנצח, צעירים, בריאים וחסרי דאגות. בפועל, השנים עושות את שלהן, ואנו מתמודדים עם בעיות רפואיות שונות. לעיתים, אף ניאלץ לעבור ניתוחים לצורך מענה על בעיות כאלו ואחרות. בין אם מדובר בניתוח גב, צוואר, קטיעה, החלפת ירך ובין אם מדובר בניתוחים אחרים, לאחר מכן נתחיל בתהליך שיקום.

  תהליך שיקום לאחר ניתוח כולל טיפולים שונים, כאשר תחום הפיזיותרפיה מחזיק בחשיבות רבה. מקצוע הפיזיותרפיה הוא תחום מדעי לאורכו צוות המומחים מבצעים בדיקות אבחנתיות – כמו גם תרגילים המותאמים למטופלים. זאת ועוד, תוך שימוש בשיטות שונות – החל מעיסויים, מכשירי אולטרסאונד ועוד. הכול, כדי לשפר את יכולות המטופל, לחזק את השרירים שלו כמו גם את מערכות הלב והריאות שלו.

  כדי להתחיל בתהליך השיקום, יש לפנות אל פיזיותרפיסט מקצועי בהקדם. לאורך שיתוף הפעולה, תגיעו למספר החלטות מרכזיות: האם לקיים את השיקום בקליניקה או בבית המטופל? מהי תכנית השיקום הרלוונטית ביותר עבורכם? תשובות על שאלות אלו יקדמו אתכם, ללא כל ספק.

  אם אתם מחפשים שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך – פנו לגל אלקבץ

  תהליך השיקום האורתופדי מגיע, לרוב, לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, לאחר שבר, לאחר קטיעה כמו גם לאחר ניתוחים אחרים. כדי להתחיל בשיקום על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל הגורם המנוסה והמוסמך בתחום: הפיזיותרפיסט גל אלקבץ. מומחה זה ילווה אתכם לאורך התהליך, מתחילתו ועד סופו. הכול, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה עבורכם.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך