לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיקום לאחר תאונת דרכים

  פגיעה לאחר תאונת דרכים לעיתים קרובות יכולה להיות משמעותית מאוד לגוף האדם ולהותיר כאבים ומגבלות פיזיות ניכרות. 

  גם אם לאחר תאונת הדרכים נשללו שברים ופגיעות בעצמות, עלולים להיווצר כאבים חזקים בשרירים ובמפרקים השונים, מגבלה תנועתית, קשיחות באיזור הצוואר וקושי בהנעת הראש, כאבי גב תחתון וכאבים מפושטים בכל שאר חלקי הגוף. 

  המגבלות הפיזיות הללו עלולות להקשות על ביצוע פעולות היומיום ולפגוע משמעותית באיכות החיים. ככל שתהליך הטיפול בכאבים מתעכב, כך הכאבים הופכים לכרונים ושלב ההחלמה נהיה ארוך ואיטי יותר. לכן ישנה חשיבות רבה בהתחלת טיפול הפיזיותרפיה מוקדם ככל שניתן על מנת לזרז את תהליך ההחלמה.

  טיפול פיזיותרפיה לאחר תאונת הדרכים עשוי להקל משמעותית על הכאבים, להוריד את נוקשות השרירים, לשחרר ולשפר את טווחי התנועה של המפרקים השונים ולהחזיר את יכולת הביצוע של פעולות היומיום ובכך לשפר ולהחזיר את איכות החיים.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים