לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא

   פיזיותרפיה ספורט – מענה חשוב לצורך שיקום

   כיצד נשיג ונשמר אורח חיים בריא? בין היתר, עלינו לשלב בשגרת יומנו פעילות ספורטיבית. כך נשיג את האיזון החשוב של נפש בריאה בגוף בריא. למעשה, ישנם אנשים רבים הלוקחים זאת צעד אחד קדימה – והופכים את הספורט למרכז חייהם. בין אם מדובר בתחום ספורטיבי כזה או אחר, לאורך זמן, וככל שאנו מפעילים יותר מאמץ, כך נדמה כי ההשלכות הפיזיות יגיעו.

   כדי שניתן יהיה להתמודד כראוי עם הפציעות, יש לפנות אל הגורמים המוסמכים בתחום פיזיותרפיה ספורט – ולהסתייע בעזרה החשובה שלהם. תפקידו של פיזיותרפיסט ספורט מכריע, שכן הוא משקיע מאמצים רבים, וזמן רב מפעילותו, בכל הנוגע לכאב. החל מכאבים כרוניים מהם סובל הספורטאי, ובין אם בפציעה הנובעת מאימון או ממשחק – הפיזיותרפיסט יציע את הטיפול הרצוי.

   לאורך תהליך השיקום, הפיזיותרפיסט יאבחן את מצב המטופל, יציע את תכנית הטיפול המתאימה – ובאופן הדרגתי יתחיל בעבודת הטיפול. כך, בסופו של דבר הספורטאי יצליח להשיב את השימוש בגוף כהלכה, כפי שהיה בעבר.

   טיפולי פיזיותרפיה לספורטאים

   העוסקים בתחום פיזיותרפיה ספורט, הם אנשים המתמחים בטיפול באתלטים. אין ספק, פיזיותרפיה היא חלק משמעותי ובלתי נפרד בתהליך ההחלמה והשיקום – כאשר ספורטאים רבים עוברים טיפולים אלו בדרכם להחלמה ושגרה תקינה. בבואכם להתעניין בפתרון זה, מומלץ לפנות אל גל אלקבץ. מומחה זה הוא פיזיותרפיסט מוסמך, המטפל בין היתר בפציעות ספורט ובאורתופדיה. החל מאבחנה מדויקת, טיפול מקצועי ועד מניעתן של פציעות ספורט – גל אלקבץ ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע באופן המיטבי והמתקדם ביותר.

   גל אלקבץ – פיזיותרפיסט ספורט מומלץ שנותן מענה מקיף, מקצועי ואיכותי

   לאחר פציעות ספורט, חשוב ביותר לפנות אל פיזיותרפיסט מנוסה ומוסמך ולהסתייע בשירותיו. בין אם מדובר בתרגילי פיזיותרפיה ובין אם מדובר בטיפולים אחרים – מענה זה יקדם רבות את תהליך השיקום. לקבלת מענה מקצועי בתחום זה, ניתן ליצור קשר עם גל אלקבץ. מומחה זה מציע מענה מקיף בתחום הפיזיותרפיה, לצד מגוון טיפולים משלימים.

   להסתייע בשירותיו של מרכז פיזיותרפיה לספורטאים

   חשיבותו של ספורט היא רבה, כאשר רבים לוקחים את האהבה שלהם לתחום לשלב הבא – והופכים לספורטאים חובבים או מקצוענים. בין אם מדובר בפיתוח הגוף, הנפת משקולות, רכיבה על אופניים, כדורגל, שחייה ובין אם מדובר בריצה – פעולות ספורטיביות אלו הן חשובות מאין כמוהן. למעשה, ההשלכות של השתתפות ספורטיבית היא חיובית. עם זאת, ולאורך זמן, עלולות להיווצר פציעות ספורט.

   בהתאם לכך, מומלץ ואף רצוי לפנות אל מכון פיזיותרפיה לספורטאים. על מרכז זה להציע מענה מקצועי, מקיף ויסודי; מענה המתבסס על אבחון ושיקום פציעות ספורט על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום הפיזיותרפיה – תוך הבנה מעמיקה בפיזיולוגיה, ביומכניקה קלינית וכן הלאה.

   במסגרת הטיפול אותו מעניקים הפיזיותרפיסטים לספורטאים, מתבצע אבחון מדויק של מקור הבעיה – כמו גם התאמת הפתרון הרלוונטי. בהמשך, תקבע תכנית האימונים והתרגילים – כולל ביצוע מתיחות ועוד. כל זאת, תוך מענה בהתאמה אישית לצרכיו של הספורטאי, הקלה על הכאב שלו וסיוע בהחזרת הפונקציונליות של התנועה.

   פיזיותרפיה לספורטאים

   פיזיותרפיה לספורטאים עונה על הדרישות והצרכים המיוחדים הייחודיים שלהם. באמצעות מענה חשוב זה, ניתן יהיה לחסוך זמן יקר, להתחיל בטיפול ובתרגול – ולשפר את הביצועים. כדי להתמודד היטב עם הכאבים, לשפר את יכולותיכם ולחזור לפעילות ספורטיבית, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל גל אלקבץ. פיזיותרפיסט מוסמך זה מנהל קליניקה חדשנית, מקצועית וחדשנית. במסגרת שירותיו, מעניק גל אלקבץ אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט ואורתופדיה. כמו כן, הוא מסייע בכל הנוגע לשיקום לאחר ניתוחים – כמו גם בניית תכנית חזרה לפעילות ספורטיבית.

   מענה חדשני ומקצועי במכון פיזיותרפיה פציעות ספורט בהובלת גל אלקבץ

   ספורטאים רבים מסתייעים בפיזיותרפיה, על מנת להתמודד בהצלחה עם שלל הפעילויות הפיזיות האינטנסיביות. בין אם אתם עוסקים בספורט כחובבנים או כמקצוענים, פניה אל הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ תסייע לכם רבות. גל אלקבץ נותן מענה מתקדם וחדשני בתחום הפיזיותרפיה לספורטאים. כמו כן, ניתן לפנות אליו לקבלת טיפולים כדוגמת דיקור מערבי יבש.

   פיזיותרפיסט ספורט בחיפה – לשפר את איכות חייו של המטופל

   העיסוק בספורט הוא מבורך ואף הכרחי, כאשר הוא מסייע לנו לשמור על איכות חיים גבוהה. עם זאת, השתתפות בפעילויות ספורטיביות משמעותה חזרה על אותה תנועה פעם אחר פעם – כולל מתיחת איבר לעיתים מעבר לטווח הרצוי. מצב זה עלול, בסופו של דבר, להוביל לכדי פציעות ושיבוש הבריאות ואיכות החיים היום-יומית.

   בין אם מדובר בנפיחות מקומית, כאב בזמן מנוחה, כאב שמופיע במהלך פעילויות גופניות ובין אם מדובר בתסמינים אחרים, יש לפנות בהקדם אל פיזיותרפיסט ספורט בחיפה. פניה אל מומחה זה תסייע לכם רבות, שכן כך ניתן יהיה לקבל אבחנה מדויקת על מצבכם. בהתאם לאבחנה שנותן הפיזיותרפיסט, ניתן יהיה להכין תכנית טיפול ושיקום מוקפדת – וליישמה בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו.

   כמו כן, שיתוף פעולה זה חשוב מסיבות נוספות. למשל, תקבלו מגוון טיפים שיסייעו לכם במניעת פציעות ספורט בהמשך הדרך. החל מביצוע תרגילי חימום לפני הפעילות, הרפיה לאחר הפעילות, מתיחות לשחרור השרירים לאחר האימון ועד שימוש בנעליים הרלוונטיות לסוג האימון – דגשים אלו ואחרים ישפרו את חייכם, ללא ספק.

   פיזיותרפיסט ספורט בחיפה

   שירותיו של פיזיותרפיסט ספורט בחיפה הם חשובים, כאשר לאורך תהליך השיקום הוא יסתייע במגוון טכניקות. הכול, בכדי לסייע למטופל להגיע לתוצאה המיטבית עבורו. מתמודדים עם קרע ברצועה הצולבת? סובלים מדלקת בגיד אכילס? בין אם מדובר בפציעות אלו או אחרות, יש לפנות אל פיזיותרפיסט ספורט מנוסה. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מוסמך, מנהל קליניקה פרטית ומובילה לפיזיותרפיה. בקליניקה זו הוא מציע שירות איכותי לקהל לקוחותיו – לצד מתן יחס אישי ואדיב.

   גל אלקבץ – פיזיותרפיסט לפציעות ספורט מומחה

   החל מכאבי גב, פריצת דיסק, פריקת כתף, קרע ברצועה צולבת קדמית, דורבן ובין אם מדובר בדלקת בגיד אכילס – כדי שניתן יהיה להשתקם כהלכה, יש לפנות אל פיזיותרפיסט. בשלב זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה מציע שירותי אבחנה, טיפול ומניעה של פציעות ספורט ואורתופדיה.

   מכון פיזיותרפיה ספורט

   פיזיותרפיה ספורט הינה סוג טיפול מיוחד העוסק באופן ספציפי בפציעות הנגרמות בעקבות פעילות ספורטיבית. פיזיותרפיה זאת הייתה נפוצה בעבר בעיקר בקרב ספורטאים מקצועיים אך כיום ניתן לראות כי גם ספורטאים חובבנים רבים בוחרים בטיפול זה הן לאחר פציעה והן על מנת למנוע אותה. פיזיותרפיסטים רבים מספקים עבור ספורטאים מגוון רחב של תרגילים אשר ביכולתם לעזור למנוע פגיעות עתידיות. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מקצועי גל אלקבץ הוא איש המקצוע הנכון בעבורכם.

   פיזיותרפיה שיקום ספורט

   מטרתו של טיפול פיזיותרפיה לספורטאים היא לספק הגנה מרבית לאיבר הפצוע. ספורטאים רבים חווים מספר פציעות שונות במהלך הקריירה שלהם, חלקן קשות יותר וחלקן פחות. בערת טיפול נכון ומדויק ביכולתו של הפיזיותרפיסט להחזיר את תפקוד האיבר הפצוע לרמה האופטימלית ביותר. בנוסף, במקרים בהם נראה כי הטיפול אינו מספיק יופנה הספורטאי לניתוח שלאחריו יזקק לטיפול פיזיותרפיה משקם. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מוסמך, הינו בעל היכרות עמוקה עם עולם הספורט. בעזרת ניסיון רב נוכל לעזור לכם לשקם כל סוג של פציעה מצד אחד ומצד שני ללמד אתכם כיצד לשמור על גופכם מפני כל פציעה שעתידה לבוא. הרימו אלינו טלפון ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.

   מהי פיזיותרפיה ספורט?

   ספורטאים רבים בוחרים בטיפולי פיזיותרפיה ספורט על מנת להתמודד עם פציעות שונות. טיפולי הפיזיותרפיה מתחלקים לשני תחומים עיקריים והם טיפול לאחר פציעה וטיפול מונע פציעות.

   • טיפול לאחר פציעה- משחקי ספורט מסוגים שונים מפעילים לחץ רב על הגוף שעלול להוביל למגוון פציעות. מטרת הטיפול לשקם את פעולתו של השרירי, להרחיב מחדש את טווח התנועה שלו ולהחזיר את גמישותו. בנוסף, טיפולי פיזיותרפיה עוזרים להקל על הכאב הבלתי נסבל המגיע בעקבות הפציעה.
   • טיפול מונע פציעות- בשנים האחרונות ניתן לראות כי חלק נרחב מהטיפולים מיועד על מנת למנוע פציעות או פגיעות עתידיות. בעזרת מגוון רחב של תרגילים מסוגים שונים המותאמים באופן אישי לכל ספורטאי, הפיזיותרפיסט מלמד אותו כיצד להתנהל נכונה במהלך האימונים, כיצד לשמור על גמישות ויציבה איתנה ונכונה ובכך למעשה להימנע מפציעה. תרגול מתמיד של התרגילים יאפשר הגנה מיטבית על גופו של הספורטאי.

   מכון פיזיותרפיה לספורטאים

   פיזיותרפיה לספורטאים אינה מיועדת רק עבור ספורטאים מקצועיים אלא גם בעבור ספורטאים חובבנים. ספורט הינו מקור לפציעות רבות ואכן ספורטאים רבים חווים מגוון רחב של סוגי פציעות חלקם חמורות יותר וחלקן פחות. על מנת לעזור לגוף להשתקם ולטפל בפציעה באופן היעיל ביותר ספורטאים רבים פונים לטיפולי פיזיותרפיה. במידה ואתם מחפשים אחר המטפל הנכון ביותר בעבורכם פנו עוד היום לגל אלקבץ, פיזיותרפיסט מוסמך ותקבלו מענה לכל שאלה בנושא.

   פיזיותרפיה ורפואת ספורט

   טיפולי פיזיותרפיה עבור ספורטאים יכולים להיעשות או דרך קופת החולים או באופן פרטי. במידה ואתם מחפשים אחר מטפל פרטי חשוב לבחור במטפל מקצועי, בעל ניסיון ורגיש. מטפל מקצועי הוא  מטפל אשר לו תעודת הסמכה ממוסד מוכר, בעל היכרות מעמיקה ורבה עם תחום טיפולי זה וכן ניסיון בעבודה עם ספורטאים. גל אלקבץ הינו פיזיותרפיסט מוסמך אשר מתמחה בעבודה עם פציעות ספורט שונות. בעזרת ניסיון של שנים בתחום וטיפול במגוון סוגי פציעות ביכולתנו להעניק לכל ספורטאי את הטיפול הנכון, הממוקד והמדויק ביותר בעבורו. לכל שאלה נוספת בנושא ולקבלת מענה השאירו לנו הודעה ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

   טיפולי פיזיותרפיה לספורטאים

   מרבית הספורטאים היום נעזרים בטיפולי פיזיותרפיה לספורטאים כמעט באופן יום יומי. סוגי ספורט שונים מפעילים לחץ רב על הגוף אשר בבוא הזמן עלול להוביל לפציעות מסוגים שונים. טיפולי פיזיותרפיה עוזרים לגוף להתחזק ולהפוך איתן יותר בכדי להתמודד על הכאב. ישנם טיפולי פיזיותרפיה אשר מטרתם למנוע פציעות בעתיד וישנם טיפולים אשר מטרתם לטפל בפציעות קיימות.

   • טיפול בפציעות- פציעות ספורט עלולות להיות פציעות קשות מאוד ביניהם פציעות ריצה, קרע במיניסקוס, קרע במפשעה ועוד. טיפולי פיזיותרפיה עוזרים לשריר לשקם את עצמו, לשפר את טווח תנועתו ולהפוך אותו לגמיש יותר. כמו כן, הטיפול מפחית את הכאב.
   • טיפול מונע- ישנם תרגילי פיזיותרפיה רבים אשר מטרתם למנוע פציעות בעתיד ולכן ספורטאים רבים בוחרים לבצע אותם באופן תמידי בכדי לשמור על גופם. התרגילים עובדים בעיקר על גמישות, יציבה נכונה ותנועה נכונה. התרגילים הניתנים על ידי הפיזיותרפיסט עוזרים להפחית את המתח על שרירי הגוף הנגרם בעקבות הפעילות הספורטיבית.

   פיזיותרפיסט ספורט מומלץ

   מחפשים פיזיותרפיסט ספורט בחיפה? גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מוסמך, ישמח לתת את המענה המתאים עבורכם. ספורטאים רבים, מקצוענים וחובבנים, סובלים מפציעות ספורט שונות הנגרמות עקב מאמץ רב ועומס המשפיע על הגוף. תפקידו של הפיזיותרפיסט להקל על הכאב מצד אחד ולעזור לגוף להתגבר על הפציעה אך מצד שני הוא גם מלמד את הספורטאי כיצד להימנע מפציעה בעתיד. זוהי הסיבה כי ספורטאים רבים בוחרים בטיפולים מסוג זה על מנת לחזור לשגרת חיים נורמטיבית.

   בחירת פיזיותרפיסט ספורט

   בין אם אתם ספורטאים מקצועיים או בין אם אתם ספורטאים חובבנים ייתכן כי במהלך הקריירה שלכם תזדקקו לטיפולי פיזיותרפיה על מנת להתמודד עם פציעות שונות או בכדי ללמוד כיצד להימנע מהן. טיפולים אלו נחשבים יעילים ומומלצים מאוד בתחום הספורט. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט באזור חיפה והצפון גל אלקבץ הוא איש המקצוע הנכון בעבורכם. בעזרת ניסיון של שנים לא מועטות בתחום ועבודה רבה עם ספורטאים גל אלקבץ יוכל לעזור גם לכם להחזיר את גופכם לאיתנו ולחזור לשגרת חייכם הרגילה.

   במה מטפל פיזיותרפיסט ספורט בחיפה?

   פעילות ספורטיבית עלולה להוביל למגוון רחב של פציעות הנגרמות בעקבות מאמץ אינטנסיבי של הגוף. ישנן פציעות נפוצות ומוכרות יותר ביניהן נקע בקרסול או שבר ברגל, מכות חיצוניות המובילות לשטפי דם, חבלות ראש העלולות לגרום לזעזוע מוח ועוד. בפציעות מסוג זה ניתן לטפל בעזרת טיפולי פיזיותרפיסט ספורט בחיפה המותאמים אישית לסוג הפציעה. סוג פציעות נוסף בהן ניתן לטפל באמצעות פיזיותרפיסט ספורט הם שברי מאמץ. פעילות ספורטיבית דורשת מהספורטאי אימון אינטנסיבי הכולל מאמץ רב. ככל שהמאמץ גבוה יותר הלחץ על גופו רב יותר מה שעלול להוביל לפציעות רבות ולשברי מאמץ בעיקר בגפיים התחתונות של הספורטאי. בין הפציעות הללו ניתן לראות בעיקר עצמות שבורות המובילות לפגיעה בתנועה וכן לכאבים רבים. על מנת לחזור ולתפקד בצורה נכונה ולהחזיר לספורטאי את אורח חייו אליו הוא היה רגיל חשוב לבצע טיפולים ממוקדים מטרה. חשוב לציין כי ישנן פציעות שטיפול פיזיותרפיה אינו יעיל להן בשלב הראשוני וייתכן והספורטאי יהיה זקוק לניתוח בכדי לטפל בהן. לאחר הניתוח יש להמשיך בטיפולי הפיזיותרפיה.

   שאלות נפוצות

   למי מיועד טיפול פיזיותרפיה בקליניקה?

   טיפול הפיזיותרפיה מיועד לאוכלוסיות שונות ומגוונות החל מספורטאים מקצועיים, ספורטאים חובבנים, מטופלים לאחר ניתוחים אורטופדים, אנשים הסובלים מכאבים כרונים, לאחר תאונות דרכים ועוד.

   באיזה סוג פציעות פיזיותרפיה מקצועית עוזרת?

   החל מכאבים בגב התחתון, כאבי צוואר, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות במפרק הלסת, פציעות בכתפיים ובברכיים, כאבי ירך ואגן, נקעים בקרסול, דורבן, דלקות מפרקים, שברי מאמץ ועוד...

   האם כאב בהכרח מוביל לנזק לגוף?

   לכאבים בגוף ישנם גורמים רבים ומגוונים, חלקם אכן גורמים לנזקים גופניים אך חלקם להיפך! ישנם כאבים גופניים אשר נובעים מתהליכים של חיזוק השרירים, שיפור התנועתיות ותרגול ברמת ביצועים מתקדמת. בזמן כאבים, חשובה אבחנה מקצועית ומדוייקת על מנת למצוא ולאבחן את מקור הכאבים בהקדם האפשרי.

   האם כאבים בגוף נובעים מדלקת?

   הסימנים של תהליך דלקתי אקוטי בגוף האדם הינם אודם מקומי, חום, נפיחות וכמובן שגם כאבים ומגבלה תפקודית. אם מופיעים כאבים ללא שאר הסימנים, ככל הנראה שהמרכיב הדלקתי בתהליך הפציעה אינו מרכזי וישנם גורמים אחרים אשר מובילים לכאבים ולמגבלה התפקודית.

   האם קרע של רצועות במפרקים בגוף בהכרח מחייב ניתוח?

   בהחלט לא, ישנה חשיבות רבה לסוג הרצועה, מיקום הרצועה ולמידת הנזק הנגרם לרצועה במהלך הפציעה. כמו כן, יש לנכון להתייחס לאופי חייו ומידת הפעילות הספורטיבית של המטופל. על ידי טיפול פיזיותרפיה מקצועי האפשרות להימנע מניתוח רלוונטית באחוז גדול מהפציעות ברצועות.

   האם ביצוע של מתיחות שרירים חשוב?

   ביצוע של מתיחות שרירים חשוב מאוד והכרחי לשמירה על יכולותיו התקינות של גוף האדם. ישנה חשיבות רבה לזמן ביצוע המתיחה, לסוג המתיחה ולמינון המתיחה. כאשר מדובר במתיחה שרירית המינון המומלץ הינו 30 שניות × 3 סטים (סך הכל דקה וחצי) של מתיחה לכל קבוצת שרירים.

   מהם השלבים של החלמה מפציעה?

   בכל תהליך של החלמה מפציעה, ישנם שלבים אותם עוברת הרקמה הפגועה עד להחלמה מלאה. השלבים הינם אקוטי - סאב אקוטי - כרוני. השלב בו נמצאת הרקמה נקבע לפי מצבה הפיזיולוגי. על ידי אבחון מדוייק של מצב הרקמה, ניתן להתאים תוכנית טיפול מדוייקת עם צפי זמנים להתאוששות מלאה.

   האם מנוחה תורמת לתהליך השיקום?

   שילוב של מנוחה במידה הנכונה תורמת לתהליך השיקום וההחלמה מפציעה, אך היא אינה מספיקה בלבד. חשוב מאוד להחזיר לגוף את יכולותיו הפיזיות על ידי בניית תוכנית שיקום נכונה אשר מנוחה היא חלק ממנה. מנוחה בלבד אינה מספיקה להתאוששות ושיקום.

   האם פריצת דיסק בהכרח מובילה לניתוח?

   בהחלט לא. ישנה דעה רווחת שאין אפשרות לטפל בפריצות דיסק מלבד ניתוח, אך על ידי טיפול מקצועי ונכון ניתן בהחלט לטפל. ברובן המוחלט של פריצות הדיסק ניתן להקל משמעותית על הסימפטומים עד כדי התאוששות מלאה ולהימנע מניתוח.