לתיאום תור לבדיקה מקיפה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיקום לאחר ניתוח

  שלב השיקום בפיזיותרפיה לאחר הניתוח היינו מרכיב קריטי ומרכזי לצורך חזרת המטופל ליכולותיו האישיות ולצורך הצלחת הניתוח.

  ישנה חשיבות רבה בהפעלה מהירה ככל הניתן של המטופל והחזרתו לפעילות ולתנועתיות (בכפוף לפרוטוקול הניתוחי תוך התייחסות למגבלות הניתוח), הן על מנת למקסם את הצלחת הניתוח והן על מנת למנוע סיבוכים של חוסר הפעלה.

  על מנת לטפל בצורה הבטוחה והיעילה ביותר, ישנה חשיבות עליונה בהבנה מעמיקה באופן ההליך והפרוצדורה הניתוחית והכרת שלבי השיקום השונים תוך התייחסות מרכזית לפרוטוקול השיקום הספציפי לניתוח.

  סוגי הניתוחים השונים:

  • החלפת מפרק ירך
  • החלפת מפרק ברך
  • שיחזור רצועות
  • ניתוח לברום
  • ניתוחי כתף
  • ניתוחי גב
  • ניתוחים לאחר שברים
  • תפירת גידים
  • ניתוח בטן
  • ועוד…

  כחלק משלבי השיקום, יכלול הטיפול:

  • הורדת נפיחות
  • חיזוק שרירים
  • שיפור טווחי תנועה של המפרקים הרלוונטיים
  • טיפול בכאבים
  • טיפול בצלקת הניתוחית
  • שיפור שיווי המשקל
  • הדרכת המטופל להתנהלות נכונה

  שיקום לאחר ניתוח אורטופדי עם מומחה - גל אלקבץ

  במסגרת טיפולי הפיזיותרפיה, שיקום לאחר ניתוח יינתן על ידי המומחים בלבד. בין אם מדובר בניתוח החלפת הירך, ניתוחי גב וצוואר ובין אם מדובר בניתוחים אחרים – על מנת לחזור לתפקוד מלא, יש לפנות אל המומחים. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם הפיזיותרפיסט המוסמך גל אלקבץ. מומחה זה נותן מענה בתחום פציעות ספורט ואורתופדיה. כמו כן, הוא מנהל קליניקה פרטית לפיזיותרפיה – בה הוא מקבל מגוון רחב לקוחות, ומסייע להם לחזור לשגרת חיים תקינה ובריאה.

   

  שיקום לאחר ניתוח – בסיועו של פיזיותרפיסט מנוסה

  רבים מאתנו בטוחים שיחיו לנצח, צעירים, בריאים וחסרי דאגות. בפועל, השנים עושות את שלהן, ואנו מתמודדים עם בעיות רפואיות שונות. לעיתים, אף ניאלץ לעבור ניתוחים לצורך מענה על בעיות כאלו ואחרות. בין אם מדובר בניתוח גב, צוואר, קטיעה, החלפת ירך ובין אם מדובר בניתוחים אחרים, לאחר מכן נתחיל בתהליך שיקום.

  תהליך שיקום לאחר ניתוח כולל טיפולים שונים, כאשר תחום הפיזיותרפיה מחזיק בחשיבות רבה. מקצוע הפיזיותרפיה הוא תחום מדעי לאורכו צוות המומחים מבצעים בדיקות אבחנתיות – כמו גם תרגילים המותאמים למטופלים. זאת ועוד, תוך שימוש בשיטות שונות – החל מעיסויים, מכשירי אולטרסאונד ועוד. הכול, כדי לשפר את יכולות המטופל, לחזק את השרירים שלו כמו גם את מערכות הלב והריאות שלו.

  כדי להתחיל בתהליך השיקום, יש לפנות אל פיזיותרפיסט מקצועי בהקדם. לאורך שיתוף הפעולה, תגיעו למספר החלטות מרכזיות: האם לקיים את השיקום בקליניקה או בבית המטופל? מהי תכנית השיקום הרלוונטית ביותר עבורכם? תשובות על שאלות אלו יקדמו אתכם, ללא כל ספק.

   

  אם אתם מחפשים שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך – פנו לגל אלקבץ

  תהליך השיקום האורתופדי מגיע, לרוב, לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, לאחר שבר, לאחר קטיעה כמו גם לאחר ניתוחים אחרים. כדי להתחיל בשיקום על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל הגורם המנוסה והמוסמך בתחום: הפיזיותרפיסט גל אלקבץ. מומחה זה ילווה אתכם לאורך התהליך, מתחילתו ועד סופו. הכול, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה עבורכם.

   

  שיקוםלאחר ניתוחים

  שיקום לאחר ניתוח אורטופדי

  שיקום לאחר ניתוח הוא חלק בלתי נפרד מכל הליך רפואי. שיקום נעשה במספר דברים ומלבד המנוחה לה זקוק המנותח הוא זקוק גם לטיפולי פיזיותרפיה. בעיקר כאשר מדובר בניתוחים הקשורים בתנועתיות של המטופל יש צורך בתהליך שיקומי. התהליך מלווה בפיזיותרפיסט מוסמך אשר בונה תוכנית אישית למטופל שמטרתה להוביל אותו לתפקוד נורמטיבי. במידה ואתם מחפשים אחר בעל מקצוע שיהיה לכם לעזר בתקופה לא פשוטה זאת גל אלקבץ הינו הכתובת בעבורכם.

   

  מה כולל תהליך שיקום לאחר ניתוח?

  ישנם מספר רב של ניתוחים, בעיקר כאלו המטפלים בפגיעות בגפיים התחתונות, אשר משפיעים על אורח חייו של המנותח ומגבילים את תנועתו. על מנת להחזיר את שגרת החיים הרגילה ולהשיב למטופל את האפשרות לנוע באופן חופשי חשוב מאוד לעבור תהליך שיקום לאחר ניתוח. מטרת השיקום היא להאיץ את ההחלמה של המטופל, לעזור לו להתגבר על הכאב וכמובן להימנע מסיבוכים העלולים להיווצר בעקבות הניתוח. תחילת תהליך מעין זה כוללת פגישה ראשונית עם הפיזיותרפיסט כבר בבית החולים שם יחל הטיפול. בשלב הראשון תקבע תוכנית אישית עבור המטופל הכוללת בנייה של תוכנית שיקום המותאמת עבורו. הטיפול מתבצע הן באופן פרטני והן יחד עם המטפל. כלומר, בנוסף למפגשים עם הפיזיותרפיסט על המטופל לתרגל גם בביתו על מנת לאפשר לתהליך להיות אפקטיבי יותר. בעיקר כאן התמדה היא מילת המפתח שכן ככל שהתרגול יהפוך לחלק משגרת החיים כך תהליך ההחלמה יתקצר באופן משמעותי.

   

  בחירת פיזיותרפיסט לצורך שיקום אחרי ניתוח אורתופדי

  כחלק מתהליך השיקום תוכלו להיעזר בפיזיותרפיסט מטעם בית החולים אך על מנת למקסם את התוצאות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי שילווה אתכם. בחירת הפיזיותרפיסט הינה בחירה חשובה ולכן מומלץ להשקיע בה מעט מחשבה. חפשו אחר בעל מקצוע שלו שנות ותק במקצוע, מקצועי אמין ובעל יחסי אנוש טובים שיוכל ללוות אתכם יד ביד אל עבר החלמה מלאה. גל אלקבץ הוא פיזיותרפיסט מוסמך בעל היכרות עמוקה עם התחום. הוא ילווה אתכם לאורכו של כל התהליך החל מהשלב הראשוני של בניית התוכנית ועד השלב בו תחזרו לשגרת חיים מלאה ואיכותית לה אתם רגילים.

  לתיאום תור לבדיקה מקיפה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מכוני פיזיותרפיה בצפון

   טיפולי פיזיותרפיה נחשבים ליעילים מאוד בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים אשר משפיעים על אורך תנועתו של הגוף שלנו. הטיפול נעשה על ידי פיזיותרפיסט מקצועי אשר התמחה בתחום. הטיפול מתחיל בבנייה של תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולאחר מכן נדרש תרגול מתמיד של התרגילים הניתנים גם במהלך המפגשים עצמם וגם במהלך השבוע בבית. במידה ואתם מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ באזור בצפון הרימו כבר עכשיו טלפון לגל אלקבץ. גל אלקבץ, פיזיותרפיסט מומלץ, הינו בעל היכרות עמוקה עם התחום וניסיון של שנים אשר עוזרים לו להחזיר לכל אדם את שגרת החיים שלו באופן מקצועי ומהיר.

   ניסיון- חפשו אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון בעל ניסיון לא מועט בתחום. ניסיון מעיד על כך שבעל המקצוע מכיר את התחום לעומקו וכבר חווה דבר או שניים במהלך תקופת עבודתו. כמו כן, במידה ופציעתכם נגרמה עקב ספורט חפשו אחר פיזיותרפיסט מקצועי בתחום ספציפי זה. פרטי- במידה ואתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה אתם יכולים להיעזר בשירותיה של קופת החולים ולקבל הפניה לטיפול. פעמים רבות מומלץ להיעזר בשירותיו של פיזיותרפיסט פרטי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. יחסי אנוש- טיפולי פיזיותרפיה הינם טיפולים צמודים ולעיתים גם ארוכים. מומלץ לבחור בבעל מקצוע בעל יחסי אנוש טובים, מכיל, מבין ובעל סבלנות לתהליך.

   טיפים לבחירת פיזיותרפיסט מומלץ בצפון

   כיום ניתן למצוא מספר רב של פיזיותרפיסטים מה שהופך את הבחירה לקשה מאוד. על מנת להפיק מתהליך הפיזיותרפיה את המירב חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ונכון ובדיוק לשם כך הכנו בעבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם במהלך הבחירה:

    

   פיזיותרפיה בצפון

   מחפשים אחר פיזיותרפיסט מומלץ בצפון? גל אלקבץ הינו איש המקצוע הנכון ביותר בעבורכם. בעזרת תעודה ממוסד אקדמאי מוכר וניסיון לא מועט בתחום גם אתם תוכלו להרגיש ממש כמו חדשים שוב. תפקידו של הפיזיותרפיסט לעזור למטופל להתמודד עם כאב המוביל למגבלת תנועתו של הגוף. הטיפול נעשה על ידי התאמת תוכנית המותאמת באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. את התוכנית יש לתרגל הן בפגישות השבועיות אצל המטפל והן באופן אישי במהלך השבוע.

   למה אנחנו?

   מקצועיות וניסיון

   יחס אישי מותאם

   בנייה וליווי תהליך

   החזרים למבוטחי כללית מושלם / פלטינום ולבעלי ביטוחים פרטיים